Zarezervujte si Váš nový vůz: +420 608 159 757

2 dnů 2 hod. 55 min. 11 s.

Co Vám autobazar Ekonomické vozy Třebíč nabízí?

Firma Ekonomické vozy, s.r.o. nabízí dovoz vozidel ze zahraničí. V nabídce naleznete více než 200 kvalitních ojetých osobních vozů skladem. Všechny nabízené ojeté automobily jsou se stoprocentní garancí původu a byly podrobeny důkladné prohlídce, takže mají certifikát prověření původu CarDetect nebo Cebia Autotracer. Při jejich koupi je možné využít kromě platby v hotovosti také nákupu na splátky – formou leasingu nebo úvěru s pojištěním neschopnosti splácet. Třebíčská společnost Ekonomické vozy nabízí klientům komplexní služby v oblasti prodeje ojetých osobních vozidel všech značek, na trhu působí od roku 2004. Její majitelé však mají s prodejem a servisem ojetých vozů bohaté zkušenosti. Firma sídlí v centru průmyslové zóny v Třebíči na Žďárského ulici, kde zákazníci naleznou nejen příjemné prostředí vhodné k realizaci obchodu, ale mohou si zde také veškerá prodávaná vozidla fyzicky prohlédnout a vyzkoušet je. Zákazník si s sebou může vzít svého automechanika, nebo domluvit prohlídku vozu v autorizovaném servisu, aby měl jistotu, že vozidlo je v pořádku.

Filosofie firmy

Základní filosofií podnikání společnosti Ekonomické vozy je především slušnost, otevřenost a serióznost vůči zákazníkům. Naše firma se liší od mnoha běžných autobazarů v prvé řadě tím, že všechna vozidla, která v Třebíči prodává, jsou od samého počátku jejím vlastnictvím, není tedy žádným pouhým zprostředkovatelem, který po prodeji za nic neručí, ale vozidla si naši zaměstnanci sami vybírají a nakupují, většinou v Itálii. Autobazar Ekonomické vozy spolupracuje zejména s leasingovými společnostmi a dalšími renomovanými firmami, takže se velice podrobně zabývá zkoumáním původu všech dovážených vozidel. Takový postup je základní zárukou jistoty pro kupujícího. V žádném případě se vozidla nenakupují od obchodníků s ojetinami nebo v autobazarech. Většinou se jedná o vozidla po skončeném leasingu nebo vozidla, která jejich majitelé dávají protihodnotou při nákupu nového auta, takže u nich je také záruka pravidelného a autorizovaného servisu. Když přijde zákazník do firmy Ekonomické vozy a projeví zájem o koupi, najde vždy individuální přístup. Firma je schopná poskytnout vyčerpávající informace o prodávaných vozidlech a nabídnout také celou historii kupovaného vozu na fotografiích, z nichž je zřejmé, že dané vozidlo nebylo havarované a bylo řádně přihlášeno v Itálii a teprve poté dovezeno do České republiky.

Ochrana vlastníků automobilu

Firma Ekonomické vozy souhlasí s aktivitami Sdružení na ochranu vlastníků automobilu SOVA. Autobazarchce, stejně jako sdružení SOVA, aby se v České republice mohla prodávat jen kvalitní, technický způsobilá a prověřená ojetá auta, jejichž provoz nebude pro řidiče znamenat zbytečný hazard, nebo riziko jejich zabavení, kvůli nejasnému či dokonce kriminálnímu původu. Prověření původu vozidel se skládá ze dvou fází – dokladové prověrky a fyzické prohlídky. Dokladová prověrka původu vozidla je založena na jeho prověření v daném státě na základě úplného čísla karoserie (VIN), při tom se zjišťuje, zda bylo vozidlo registrováno a řádně odhlášeno, nebo nebyla-li na daném vozidle totální škoda. Při fyzické prohlídce – zkoumání originality identifikačních znaků vozidel – využívají technici při expertízách nejmodernější dostupnou techniku a specifické analytické metody. Samozřejmou součástí každé expertízy je detailní rozbor čísla karoserie každého vozidla. Při těchto rozborech se vychází mimo jiné i z dostupných údajů, které na základě několikaleté spolupráce poskytují výrobci vozidel. Úzké spolupráce s výrobci, respektive s importéry, jednotlivých značek se využívá také při ověřování originality identifikačních znaků vozidel, dále v případě potřeby pro přesné stanovení roku výroby, typu vozidla, přesného určení barvy aj. Z každé fyzické expertízy je vyhotoven podrobný protokol, ve kterém jsou zaznamenány veškeré identifikační znaky, které byly na vozidle při expertíze zjištěny. K protokolu je připojena i série digitálních fotografií dokumentující identifikační znaky, exteriér, případná poškození vozidla. Tato dokumentace může být využita i při pátrání po vozidle nebo může sloužit pro pojišťovny ke snížení rizika pojistných podvodů.

Závěrem.

Firma Ekonomické vozy kupuje v Itálii všechny typy a značky ojetých vozů, a to i co se týče jejich ceny a výbavy. Do Třebíče se tak dovážejí v menším objemu levná ojetá auta, v cenové hladině kolem 50.000 korun. Největší skupinu tvoří vozidla střední cenové kategorie od 50.000 do 300.000 korun a potom jsou v nabídce také luxusní vozy pro náročné klienty. Ekonomické vozy nabízí v třebíčském autosalonu standardně kolem dvou set ojetých aut, která firma každý týden doplňuje. Všechna prodávaná vozidla jsou přihlášena v České republice, takže mají platný velký technický průkaz a provedené technické kontroly, včetně měření emisí. Nový majitel si jen požádá na příslušném dopravním úřadě o přidělení registrační značky. Prodejem ojetých automobilů ale péče o zákazníky nekončí, ti se mohou kdykoliv obrátit na zaměstnance firmy s jakýmkoliv problémem, který by se po koupi vyskytnul. Bude jim poskytnut poradenský servis. Cílem společnosti je ve stávajícím areálu a jeho přilehlých prostorách vytvořit moderní centrum služeb pro motoristy.

Chcete získávat zprávy o nových vozech v naší nabídce jako první?

+420 568 620 620
+420 775 662 025
+420 775 662 266
+420 776 745 721

Napište nám!