Zarezervujte si Váš nový vůz: +420 608 159 757

2 dnů 2 hod. 55 min. 11 s.

Prověření vozidel - CARDETECT

Koupě ojetého vozu s sebou přináší především 2 rizika, kterých byste se měli při koupi vozu vyvarovat a to riziko výskytu technických vad nebo riziko výskytu právních vad – odcizená vozidla a vozidla s pozměněnou identitou.

Většinu technických vad lze odhalit při kontrole v odborném servisu. Jak se však ochránit před koupí vozidla, které bylo odcizeno dříve jinému majiteli? Nejlepším způsobem je prověření původu vozidla ještě před jeho koupí.

Firma Ekonomické vozy, s.r.o. provádí u každého prodávaného vozidla fyzickou prověrku typu „K“ (http://www.cardetect.cz/proverka-typu-k.php). Díky této lustraci máte 100% jistotu, že vozidlo není kradené. Tato lustrace jako jediná od mezinárodní ověřovací organizace CARDETECT Vám zaručí, že vozidlo nevykazuje žádné právní vady.

Rozsah a způsob provedení

- rozbor čísla karosérie VIN
- fyzická prohlídka vozidla
- kontrola a vyhodnocení výrobních štítků
- kontrola a vyhodnocení všech viditelných znaků na vozidle (skla, pásy, plasty, aj.) a jejich vzájemné porovnání podle identifikačních katalogů jednotlivých výrobců
- kontrola a vyhodnocení výrobního čísla motoru
- kontrola a vyhodnocení dostupných skrytých identifikačních znaků na vozidle
- mikroskopická kontrola čísla karosérie a všech identifikačních znaků a jejich vyhodnocení
- analýza vrstvy laku, kterou lze odhalit, zda bylo vozidlo dříve havarováno a určit míru poškození
- porovnání skutečného roku výroby s rokem výroby ve VIN nebo TP
- popis rozsahu poškození
- komplexní fotodokumentace vozidla

Různé autobazary rádi deklarují Certifikát identity vozidla „G“ (http://www.cardetect.cz/proverka-typu-g.php) jako dokument, který zaručuje právní čistotu vozu. Opak je pravdou, tento certifikát pouze zjistí, zdali není vozidlo v registru odcizených vozidel. Nejedná se o fyzické prověření vozidla, tato lustrace Vám nedává jistotu, že vozidlo nebylo kradené.

Důležité: Náš autobazar prodává pouze vozy s fyzickou prověrkou typu "K". Jedině tak máte 100% garanci na právní čistotu vozu.

Varování: Mnoho autobazarů deklaruje prověření typu "G" jako 100% garanci původu vozidla, tato lustrace Vám však žádné jistoty nedává.

Chcete získávat zprávy o nových vozech v naší nabídce jako první?

+420 568 620 620
+420 775 662 025
+420 775 662 266
+420 776 745 721

Napište nám!